Bielsko-Biała

    INFO: +48 603 980 347

 

WYSZUKAJ NA STRONIE:

TC610
Radiotelefon analogowy przenośny
HYT
TC610
Radiotelefon analogowy przenośny
HYT

TC610
Radiotelefon analogowy przenośny

Radiotelefony analogowy HYT TC-610

Trudne, głośne i zapylone otoczenie pracy może zmniejszać wydajność i produktywność uszkadzając radiotelefon lub utrudniając prowadzenie rozmów. Radiotelefon przenośny HYT TC–610 stanowi rozwiązanie zaprojektowane specjalnie z myślą o użytkownikach z tych branż. Odporność na zapylenie oraz wodę pomaga chronić urządzenie przed uszkodzeniami i przedłużyć jego żywotność.

 

 

Główne cechy

Ochrona przed pyłem i wodą zgodnie ze stopniem ochrony IP66

Dzięki ochronie IP66 z radiotelefonu TC-610 można bez problemu zmywać brud i pył. TC-610 jest niewrażliwy na strumień wody (40 mm), trafiający w niego z do- wolnego kierunku przez czas do jednej minuty. Po umyciu i wysuszeniu można go nadal używać w normalny sposób.

 

Klarowne brzmienie mowy i duży zasięg

Do wydajnej pracy w głośnym otoczeniu zespół potrzebuje przede wszystkim doskonałej jakości dźwięku. Wydajny głośnik gwarantuje krystalicznie czysty dźwięk, nawet w głośnym otoczeniu. Wysoka moc nadawcza zapewnia z kolei duży zasięg.

 

Niezawodna konstrukcja mechaniczna

Radiotelefon TC-610 jest wyposażony w blokadę akumulatora HYT, zapewnia- jącym niezawodne połączenie akumulatora z urządzeniem w przypadku jego upadku a także przy długim użytkowaniu.

 

Możliwość przełączania pomiędzy niską i wysoką mocą nadawczą

Przez naciśnięcie przycisku użytkownik może przełączyć na niską lub wysoką moc nadawczą, aby odpowiednio zaoszczędzić akumulator lub uzyskać większy zasięg.

 

Tryb oszczędzania akumulatora

Funkcja oszczędzania akumulatora jest automatycznie aktywowana, gdy na danym kanale przez dłuższy czas nie została zarejestrowana żadna aktywność czy operacja nadawania i odbioru.

 

Funkcje (wybór)

Ostrzeżenie przy niskim naładowaniu akumulatora

Przy niskim poziomie naładowania akumulatora to ostrzeżenie sygnalizuje użytkownikowi, że akumulator musi zostać naładowany.

 

CTCSS / CDCSS

Korzystając z jednoznacznych podtonów audio CDCSS / CTCSS można tworzyć grupy robocze i użytkowników, aby uniknąć niepożądanych rozmów na tej samej częstotliwości.

 

Programowanie za pomocą komputera

Można indywidualnie programować poszczególne cechy i użytkowników.

 

Przewodowe klonowanie

Ta funkcja pozwala na łatwe i szybkie kopiowanie ustawień i właściwości pomiędzy radiotelefonami.