Bielsko-Biała

    INFO: +48 603 980 347

 

WYSZUKAJ NA STRONIE:

MD655
Radiotelefon cyfrowy przewoźny
HYTERA DMR
MD655
Radiotelefon cyfrowy przewoźny
HYTERA DMR
MD655
Radiotelefon cyfrowy przewoźny
HYTERA DMR

MD655
Radiotelefon cyfrowy przewoźny

Radiotelefony cyfrowo-analogowy w standardzie ETSI DMR Hytera MD655

Radiotelefony DMR MD655/MD655G są kompaktowe i przyjazne dla użytkownika, dlatego niezależnie od zastosowania są niezawodnym rozwiązaniem do bezpiecznej komunikacji. Oprócz znakomitej jakości rozmowy i niezawodności ujmują wyjątkowo prostym i przejrzystym wzornictwem.

 

 

Główne cechy

Intuicyjna obsługa

Obsługa MD655/MD655G odbywa się przy użyciu mikrofono-głośnika, który jest wyposażony we wszystkie potrzebne przyciski i wyświetlacz LCD. Oprócz tego można na dwóch przyciskach dowolnie zaprogramować dodatkowe cztery funkcje. Do różnych opcji montażu jest dostępny mikrofono-głośnik w wersji z kablem o długości 2,2 m lub 6 m.

 

Kompaktowe wzornictwo

MD655/MD655G posiada nowoczesne i bardzo kompaktowe wzornictwo. Wymiary (165 × 46 × 140 mm) i wagę wynoszącą jedynie 1050 g sprawiają, że jego montaż jest bajecznie prosty i możliwy praktycznie w każdym pojeździe.

 

Różne możliwości montażu

Dzięki obsłudze zintegrowanej w mikrofono-głośniku MD655/MD655G może zostać zainstalowany w każdej dogodnej pozycji w pojeździe. Pod tylnym siedzeniem lub

w bagażniku, wszystko jest możliwe dzięki różnym długościom kabla mikrofonu lub wykorzystaniu bezprzewodowego mikofono-głośnika Hytera SM27W1.

 

Regulowana moc wyjściowa nadajnika

W MD655/MD655G można zaprogramować moc wyjściową nadajnika w zakresie od 1 W do 25 W.

 

Analogowa i cyfrowa łączność radiowa (tryb Dual)

W MD655/MD655G można skonfigurować kanały analogowe oraz cyfrowe. Poprzez wybór kanału użytkownik przełącza się pomiędzy trybem analogowym i cyfrowym.

 

Szczególne wykorzystanie spektrum częstotliwości

Zastosowanie pseudo trunkingu oraz techniki TDMA w MD655/MD655G pozwala na obłożenie dostępnej szerokości pasma podwójną liczbą kanałów. Powoduje znaczne odciążenie w przypadku niewielkiej liczby częstotliwości oraz umożliwia skorzystanie z dodatkowych funkcji jak np. transmisja danych GPS.

 

Szeroka gama rozszerzeń

Zakres funkcji MD655/MD655G umożliwia dodawanie nowych funkcji przy użyciu płytek rozszerzeń. Do interfejsu można dodawać aplikacje stworzone przez partnerów oraz podłączać nowe akcesoria.

 

Wybrane funkcje

- Tryby analogowy i cyfrowy

- Wszechstronne połączenia głosowe: połączenie indywidualne, połączenie grupowe, połączenie do wszystkich, połączenie alarmowe, transmisja danych

- Funkcje GPS (tylko MD655G)

- Wysłanie wiadomości tekstowych GPS

- Usługi transmisji danych

- Wiadomości tekstowe

- Grupowe wiadomości tekstowe

- Sterowanie radiotelefonem przez interfejs programowania

- Różne rodzaje analogowej sygnalizacji: HDC1200, wybieranie 2-tonowe i 5-tonowe

- Priority Interrupt (opcjonalnie)

- Automatyczna zmiana przemiennika (roaming) w systemach IP-Multi-Site

- Analogowy scrambling

- Bezpieczne szyfrowanie algorytmem szyfrującym ARC4 (40 bitów) według DMRA lub opcjonalnymi algorytmami AES128 i AES256 (128 i 256 bitów)

- Możliwość aktualizacji oprogramowania