Bielsko-Biała

    INFO: +48 603 980 347

 

WYSZUKAJ NA STRONIE:

X1-P
Radiotelefon cyfrowy przenośne
HYTERA DMR
X1-P
Radiotelefon cyfrowy przenośne
HYTERA DMR
X1-P
Radiotelefon cyfrowy przenośne
HYTERA DMR
X1-P
Radiotelefon cyfrowy przenośne
HYTERA DMR

X1-P
Radiotelefon cyfrowy przenośne

Radiotelefony cyfrowo-analogowy w standardzie ETSI DMR Hytera X1p

Hytera X1p to ultra cienki cyfrowy radiotelefon z pełną klawiaturą stworzony zgodnie z ETSI TS 102 361-1/2/3/4 dla standardu łączności radiowej Digital Mobile Radio (DMR). Stanowi perfekcyjne połączenie solidnej konstrukcji, różnorodnych funkcji oraz wyrafinowanego wzornictwa.

 

Najważniejsze cechy urządzenia X1p

 

Kompaktowe wzornictwo

X1p firmy Hytera to połączenie kompaktowej konstrukcji z wieloma funkcjonalnościami DMR w obudowie o grubości jedynie 23 mm. Jego niewielkie wymiary sprawiają, że radiotelefon przenośny jest idealny do noszenia w ukryciu. Pomimo swojej kompaktowej budowy X1p jest wyposażony w pełną klawiaturę oraz cztery programowalne przyciski.

 

Pyłoszczelny i wodoszczelny zgodnie z IP67

Nawet w niesprzyjających warunkach X1p dowiódł swojej niezawodności. Jest pyłoszczelny i wodoszczelny, posiadają stopień ochrony IP67, co zapewnia wodoszczelność do głębokości jednego metra przez co najmniej pół godziny. Oprócz tego X1p spełnia wymagania północnoamerykańskiego standardu MIL-STD-810 C/D/E/F/G i jest odporny na ekstremalne mechaniczne obciążenia.

 

Standardowo zintegrowany GPS

Przy użyciu zintegrowanego modułu GPS X1p może przesyłać na przykład do systemów dyspozytorskich informacje o lokalizacji. Dyspozytor może przetwarzać te informacje i korzystać z funkcji geofencingu, lokalizacji radiotelefonów i trackingu GPS. Dodatkowo X1p może również ustalić odległość i kierunek innych radiotelefonów wyposażonych w funkcję GPS w systemie łączności radiowej DMR.

 

Obsługuje bezprzewodowe zestawy słuchawkowe Bluetooth Hytera

Bezprzewodowe akcesoria audio firmy Hytera można bezpośrednio połączyć z X1p. Dzięki temu radiotelefon może być wygodnie noszony w ukryciu, bez konieczności noszenia dodatkowych kabli w ubraniu.

 

Różne cyfrowe i analogowe tryby pracy

X1p został zaprojektowany zgodnie ze standardem ETSI dla cyfrowej łączności radiowej Digital Mobile Radio (DMR). Obsługuje oprócz konwencjonalnego standardu łączności DMR (DMR Tier II) pracę w radiowym systemie trankingowym DMR Tier III (opcja) i simulcast. X1p może również pracować w trybie analogowym. Oprócz tradycyjnej łączności analogowej obsługuje również analogową łączność trankingową według MPT 1327 (opcja).

 

Połączenia z siecią telefoniczną

Jeżeli X1p jest zarejestrowany w infrastrukturze telekomunikacyjnej DMR-Tier-II za pośrednictwem przemiennika, z radiotelefonu można wykonywać selektywne połączenia przez przemiennik bezpośrednio do sieci telefonicznej. Również użytkownicy sieci telefonicznej mogą wykonywać połączenia z pojedynczymi radiotelefonami lub grupami.

 

Możliwość aktualizacji oprogramowania

Możliwość aktualizacji oprogramowania zapewnia nowe cechy użytkowe. Dzięki zmianie oprogramowania sprzętowego można aktywować inne cyfrowe i analogowe tryby pracy bez konieczności zakupu nowego radiotelefonu - cyfrowy tryb trunkingowy DMR Tier III lub analogowy MPT 1327.