Bielsko-Biała

    INFO: +48 603 980 347

 

WYSZUKAJ NA STRONIE:

PD685G MD
Radiotelefon cyfrowy przenośne
HYTERA DMR
PD685G MD
Radiotelefon cyfrowy przenośne
HYTERA DMR

PD685G MD
Radiotelefon cyfrowy przenośne

Hytera PD685G to nowoczesny radiotelefon cyfrowo-analogowy pracujący w standardzie DMR oraz konwencjonalnym analogowym. Jest to znakomite połączenie najnowszych technologii, zapewniające doskonałą wydajność, najwyższą niezawodność oraz bogaty zestaw funkcji.

 

Radiotelefon przenośny Hytera PD685 to wszechstronne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w każdych, nawet najcięższych warunkach. Hytera PD685 wyposażony jest w duży kolorowy wyświetlacz, który wydatnie ułatwia i przyśpiesza obsługę radiotelefonu. 1.8 calowy wyświetlacz LCD TFT zapewnia łatwy dostęp do informacji i funkcji terminala. PD685 posiada łatwo dostępne i ergonomiczne przyciski w tym także pełną klawiaturę. Rozdzielone anteną, dwa pokrętła radiotelefonu przenośnego są odsunięte od siebie w ten sposób zmniejsza się ryzyko pomyłki podczas obsługi w rękawiczkach lub w warunkach słabego oświetlenia. PD685, tak jak inne radiotelefony Hytera, posiada także dedykowany przycisk alarmowy, konfigurowalny wg. potrzeb użytkownika. Wbudowany głośnik o wysokiej mocy zapewnia wystarczającą słyszalność w większości zastosowań. Radiotelefon posiada szereg dodatkowych funkcji jak w pełni konfigurowalny alarm wibracyjny, głosowa informacja o wybranym kanale.

 

Wszystkie radiotelefony przenośne są zgodne z wymogami klasy IP67 i są odporne na zanurzenie na głębokość 1m przez 30 minut. PD685 spełnia także normy wojskowe MIL-STD-810 C/D/E/F ustanowione przez Siły Zbrojne USA. PD685 dostępny jest w wersji z modułem GPS (wersja z rozszerzeniem „G”) lub bez.

Wszystkie produkty Hytera DMR są w pełni zgodne z normą DMR ETSI-TS102 361. Potwierdzeniem są niezależne testy interoperacyjności przeprowadzone przez Stowarzyszenie DMR (DMR Association). Certyfikaty do pobrania ze strony Stowarzyszenia DMR

Radiotelefon przenośny Hytera PD685 (opcja z GPS i MANDOWN). VHF: 136-174MHz lub UHF: 400-470MHz, moc 1-5W VHF, 1-4W UHF. Tryb cyfrowy TDMA zgodny z ETSI DMR i analogowy. Sygnalizacja 5 tonowa w standardzie, dual-slot Pseudo Trunking (dynamiczne przydzielanie szczelin, dwie szczeliny w trybie bezpośrednim jak i z przemiennikiem), szyfrowanie podstawowe Hytera i DMRA 40bit, 1024 kanały, kolorowy wyświetlacz LCD 1.8", klawiatura pełna. CE, RoHS, MIL STD-810 C/D/E/F, IP67, interfejs w j. polskim. Obsługuje XPT (eXtended Pseudo Trunking).

 

Zawartość opakowania:

  • radiotelefon Hytera PD685 GPS MD
  • akumulator BL1502/BL1504 1.500mAh Li-Ion
  • szybka ładowarka biurkowa 
  • zasilacz sieciowy 
  • antena
  • klips do pasa
  • instrukcja
  • deklaracja zgodności