Bielsko-Biała

    INFO: +48 603 980 347

 

WYSZUKAJ NA STRONIE:

PD415
Radiotelefon cyfrowy przenośne
HYTERA DMR
PD415
Radiotelefon cyfrowy przenośne
HYTERA DMR
PD415
Radiotelefon cyfrowy przenośne
HYTERA DMR
PD415
Radiotelefon cyfrowy przenośne
HYTERA DMR

PD415
Radiotelefon cyfrowy przenośne

Radiotelefon cyfrowo-analogowy w standardzie ETSI DMR Hytera PD415
Dzięki długiemu czasowi pracy, niewielkiej masie i zintegrowanemu czytnikowi RFID w PD415 radiotelefony serii PD4 to optymalny towarzysz codziennej pracy. Ta seria obsługuje tryb analogowo i cyfrowy co ułatwia tym samym płynne przejście do standardu cyfrowego DMR.

 

Główne cechy

Zintegrowany czytnik RFID (PD415)

Zintegrowany czytnik RFID pozwala radiotelefonowi PD415 na odczytywanie informacji z tagów RFID i ich automatyczne przesyłanie drogą radiową. Dzięki temu radiotelefon obsługuje system kontroli strażników Hytera Patrol System.
 

System kontroli strażników przy użyciu radiotelefonu PD415

Hytera Patrol System to system kontroli strażników, przeznaczony do zarządzania informacjami o patrolach. Za pomocą tego rozwiązania można w centrali na cyfrowej mapie w czasie rzeczywistym nadzorować pozycje personelu ochrony. Patrol System nadaje się doskonale do rozwiązań ochrony dużych domów towarowych, instalacji przemysłowych, magazynów czy hoteli.
 

Wysokiej jakości dźwięk

Dzięki zastosowanej technologii cyfrowej radiotelefony serii PD4 zapewniają doskonałą jakość rozmowy nawet w głośnym otoczeniu czy na granicach obszaru zasięgu łączności radiowej.
 

Efektywne wykorzystanie spektrum częstotliwości

Technika TDMA pozwala radiotelefonom DMR na wykorzystanie dostępnej szerokości pasma podwójną liczbą kanałów w porównaniu do konwencjonalnej radiotelefonii analogowej. Jest to szczególnie ważne w przypadku niewielkiej liczby częstotliwości.
 

Mieszany kanał analogowy i cyfrowy

Ta funkcja umożliwia radiotelefonom PD4 rozpoznawanie analogowych i cyfrowych sygnałów radiowych i automatyczne przełączanie na odpowiedni tryb pracy.
 

Solidne

Oba radiotelefony są wodoszczelne i pyłoszczelne zgodnie ze stopniem ochrony IP55 (PD405) lub IP54 (PD415) i spełniają wymogi amerykańskiego standardu wojskowego MIL-STD-810 C/D/E/F/G co zapewnia długi czas użytkowania.
 

Pozostałe funkcje (wybór)

- Różne tryby pracy: analogowy, DMR Tier II lub mieszany cyfrowo-analogowy
-Skanowanie kanałów cyfrowych lub analogowych
-Obsługuje wysyłanie wstępnie zapisanych wiadomości tekstowych
-Bezpośredni tryb TDMA umożliwia do dwóch jednoczesnych wywołań bez po trzeby posiadania przemiennika.
-VOX (aktywacja nadawania głosem)
-Lekkie i wygodne w użytkowaniu
-Wywołania indywidualne, grupowe i do wszystkich