Bielsko-Biała

    INFO: +48 603 980 347

 

WYSZUKAJ NA STRONIE:

PD355 LF
PMR bez pozwolenia radiowego
HYTERA
PD355 LF
PMR bez pozwolenia radiowego
HYTERA
PD355 LF
PMR bez pozwolenia radiowego
HYTERA
PD355 LF
PMR bez pozwolenia radiowego
HYTERA

PD355 LF
PMR bez pozwolenia radiowego

Hytera PD355LF to niewymagający licencji cyfrowy radiotelefon. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości 446 MHz i zostało zaprojektowane zgodnie z otwartym standardem cyfrowej łączności radiowej Digital Mobile Radio (DMR). Tym samym należy do grupy pierwszych niewymagających licencji radiotelefonów DMR na świecie.

Digital Mobile Radio (DMR) to otwarty standard cyfrowej łączności radiowej dla profesjonalnej łączności radiowej (PMR) opracowany przez Europejski Instytut Norm Telekomunikacyjnych (ETSI). Systemy łączności radiowej DMR korzystają z pasma kanału radiowego o szerokości 12,5 kHz i są tym samym kompatybilne z zakresem częstotliwości analogowej łączności radiowej. Dzięki temu rozwiązania radiowe oparte na standardzie DMR umożliwiają prostą i niedrogą migrację z łączności analogowej do łączności cyfrowej.

 

Zalety cyfrowych radiotelefonów PMR446 w standardzie ETSI DMR to: 

 

˃ Wysoka jakość rozmów

Standard DMR wspiera wiele metod tłumienia szumów i zapewnia tym samym lepszą jakość rozmowy w porównaniu do rozwiązań analogowych. Dotyczy to w szczególności sytuacji w której użytkownik pracuje na granicy zasięgu radiowego.

 

˃ Więcej kanałów radiowych

16 analogowych i 16 cyfrowych kanałów radiowych.

 

˃ Dłuższy czas pracy na akumulatorze

Dzięki stosowanej technologii TDMA czas pracy naszych radiostacji w trybie cyfrowym jest o 40% dłuższy w porównaniu z czasem pracy akumulatorów tradycyjnych radiostacji analogowych.

 

˃ Niewymagający licencji otwarty standard cyfrowej łączności radiowej DMR

Nasze niewymagające licencji radiotelefony DMR są pierwszymi urządzeniami tego typu na rynku. Ich używanie nie wymaga posiadania licencji, a jednocześnie nie oznacza rezygnacji z właściwości urządzeń profesjonalnych! Radiotelefony PMR446 są wyposażone w szeroką gamę cyfrowych nowoczesnych technologii.

 

˃ Analogowa i cyfrowa łączność radiowa w jednym radiotelefonie

Wszystkie nasze radiotelefony DMR są kompatybilne ze standardami analogowej i cyfrowej łączności radiowej. Dzięki temu możliwa jest również komunikacja z tradycyjnymi radiotelefonami analogowymi.

 

PD355LF

 

Nowoczesne i kompaktowe wzornictwo PD355LF oraz intuicyjna obsługa sprawiają, że jest to idealny i nieodzowny towarzysz w codziennej komunikacji. Ciężar urządzenia wynosi tylko 160 g i sprawia, że przyjemnie się je ze sobą nosi np: w kieszeni spodni lub kurtki. 

PD365LF doskonale sprawdzi się w takich branżach jak:

 

˃ Gastronomia

˃ Handel 

˃ Hotelarstwo 

˃ Administracja nieruchomościami

˃ Czas wolny

 

Bądź w kontakcie z kolegami i zadbaj o niezawodną komunikację w dobrym stylu !

 

Zalety

 

˃ Obsługa analogowej i cyfrowej łączności radiowej

PD355LF został zaprojektowany zgodnie ze standardem cyfrowej łączności radiowej Digital Mobile Radio (DMR) opracowanym przez Europejski Instytut Norm Telekomunikacyjnych (ETSI). Radiotelefon jest zgodny z nielicencjonowanym pasmem DMR Tier I, a ponadto może być używany w standardzie analogowym.

 

˃ 32 zaprogramowane kanały

Dzięki zastosowanej technologii cyfrowej w obydwu radiotelefonach są dostępne 32 zaprogramowane kanały. Z tego jest do dyspozycji 16 kanałów analogowych i 16 cyfrowych, podzielonych na trzy strefy.

 

˃ Długi czas pracy na akumulatorze

Inteligentne akumulatory litowo-jonowe (2.000 mAh) zapewniają co najmniej 12-godzinny czas działania w trybie cyfrowym, przy cyklu roboczym 5-5-90 (5 procent rozmowy/nadawanie, 5 procent odbiór i 90 procent stand-by).

 

˃ Zintegrowana antena

Innowacyjna, zintegrowana antena zapewnia doskonałe osiągi bez potrzeby zastosowania w radiotelefonie większej anteny.

 

˃ Ergonomiczne wzornictwo

Radiotelefon PD355LF zapewnia wysoki komfort obsługi i niezawodność, z których nie można zrezygnować w krytycznych sytuacjach. Programowalne przyciski, podświetlany wyświetlacz LCD zapewniają łatwy i szybki dostęp do funkcji radiotelefonu.

 

˃ Niezawodność

PD355LF spełnia wszystkie wymagania otwartego standardu ETSI dla DMR (ETSI-TS 102 361-1, -2, -3) oraz normą MIL810-C/D/E/F/G i IP54. Zapewnia tym samym ponadprzeciętne cechy użytkowe nawet w niesprzyjających warunkach.

 

Wybrane funkcje

 

˃ Ochrona przed pyłem i wilgocią według normy IP54

 

˃ Odporność na upadki i na wibracje według MIL-STD-810 C/D/E/F/G

 

˃ Wszechstronne wywołania głosowe w trybie cyfrowym: indywidualne, grupowe, rozgłoszeniowe

 

˃ Squelch w trybie analogowym

 

˃ Ładowanie i programowanie poprzez micro-USB

 

˃ Funkcja Scan dla kanałów analogowych oraz cyfrowych: Przy użyciu funkcji Scan (przeszukiwanie kanałów) radiotelefon przeszukuje zaprogramowane kanały. W przypadku wykrycia wywołania na jednym z kanałów urządzenie pozostaje na tym kanale do zakończenia wywołania

 

˃ Wiadomości tekstowe: Obsługuje do 10 zaprogramowanych wiadomości tekstowych zawierających do 64 znaków. Można je wybierać i wysyłać bezpośrednio z urządzenia.

 

˃ Cztery zaprogramowane przyciski (SK1, P1, P2, P3)

 

˃ Podświetlany wyświetlacz LCD

 

˃ Wywołanie one-touch/wiadomość one-touch (funkcja programowalna): Wysłanie wywołania lub jednej z dziesięciu zaprogramowanych wiadomości przy użyciu programowalnego przycisku.

 

˃ Tryb Covert (kamuflowany): Wszystkie sygnały głosowe i wizualne  są wyłączone (LED, oświetlenie, głośnik)

 

˃ Timer time-out do ograniczenia czasu wywołania

 

˃ Programowalny przycisk, obsługujący dwie funkcje. Funkcje można wybierać przez krótkie lub długie wciśnięcie

 

˃ Dioda LED statusu: LED statusu wskazuje na przykład, czy radiotelefon nadaje, odbiera, skanuje lub stan akumulatora

 

˃ Różnorodne akcesoria (np. mikrofonogłośnik, słuchawki itp.)