Bielsko-Biała

    INFO: +48 603 980 347

 

WYSZUKAJ NA STRONIE:

MD655G
Radiotelefon cyfrowy przewoźny
HYTERA DMR
MD655G
Radiotelefon cyfrowy przewoźny
HYTERA DMR
MD655G
Radiotelefon cyfrowy przewoźny
HYTERA DMR

MD655G
Radiotelefon cyfrowy przewoźny

Radiotelefony cyfrowo-analogowy w standardzie ETSI DMR Hytera MD655G

Radiotelefony DMR MD655G są kompaktowe i przyjazne dla użytkownika, dlatego niezależnie od zastosowania są niezawodnym rozwiązaniem do bezpiecznej komunikacji. Oprócz znakomitej jakości rozmowy i niezawodności ujmują wyjątkowo prostym i przejrzystym wzornictwem.

 

 

Główne cechy

Intuicyjna obsługa

Obsługa MD655G odbywa się przy użyciu mikrofono-głośnika, który jest wyposażony we wszystkie potrzebne przyciski i wyświetlacz LCD. Oprócz tego można na dwóch przyciskach dowolnie zaprogramować dodatkowe cztery funkcje. Do różnych opcji montażu jest dostępny mikrofono-głośnik w wersji z kablem o długości 2,2 m lub 6 m.

 

Kompaktowe wzornictwo

MD655G posiada nowoczesne i bardzo kompaktowe wzornictwo. Wymiary (165 × 46 × 140 mm) i wagę wynoszącą jedynie 1050 g sprawiają, że jego montaż jest bajecznie prosty i możliwy praktycznie w każdym pojeździe.

 

Różne możliwości montażu

Dzięki obsłudze zintegrowanej w mikrofono-głośniku MD655/MD655G może zostać zainstalowany w każdej dogodnej pozycji w pojeździe. Pod tylnym siedzeniem lub

w bagażniku, wszystko jest możliwe dzięki różnym długościom kabla mikrofonu lub wykorzystaniu bezprzewodowego mikofono-głośnika Hytera SM27W1.

 

Regulowana moc wyjściowa nadajnika

W MD655/MD655G można zaprogramować moc wyjściową nadajnika w zakresie od 1 W do 25 W.

 

Analogowa i cyfrowa łączność radiowa (tryb Dual)

W MD655G można skonfigurować kanały analogowe oraz cyfrowe. Poprzez wybór kanału użytkownik przełącza się pomiędzy trybem analogowym i cyfrowym.

 

Szczególne wykorzystanie spektrum częstotliwości

Zastosowanie pseudo trunkingu oraz techniki TDMA w MD655/MD655G pozwala na obłożenie dostępnej szerokości pasma podwójną liczbą kanałów. Powoduje znaczne odciążenie w przypadku niewielkiej liczby częstotliwości oraz umożliwia skorzystanie z dodatkowych funkcji jak np. transmisja danych GPS.

 

Szeroka gama rozszerzeń

Zakres funkcji MD655G umożliwia dodawanie nowych funkcji przy użyciu płytek rozszerzeń. Do interfejsu można dodawać aplikacje stworzone przez partnerów oraz podłączać nowe akcesoria.

 

Wybrane funkcje

- Tryby analogowy i cyfrowy

- Wszechstronne połączenia głosowe: połączenie indywidualne, połączenie grupowe, połączenie do wszystkich, połączenie alarmowe, transmisja danych

- Funkcje GPS

- Wysłanie wiadomości tekstowych GPS

- Usługi transmisji danych

- Wiadomości tekstowe

- Grupowe wiadomości tekstowe

- Sterowanie radiotelefonem przez interfejs programowania

- Różne rodzaje analogowej sygnalizacji: HDC1200, wybieranie 2-tonowe i 5-tonowe

- Priority Interrupt (opcjonalnie)

- Automatyczna zmiana przemiennika (roaming) w systemach IP-Multi-Site

- Analogowy scrambling

- Bezpieczne szyfrowanie algorytmem szyfrującym ARC4 (40 bitów) według DMRA lub opcjonalnymi algorytmami AES128 i AES256 (128 i 256 bitów)

- Możliwość aktualizacji oprogramowania